Kontakt

Fatta på Twitter Fatta på Facebook Fatta på Instagram

 

Generella frågor info@fatta.nu
Frågor om medlemskap medlem@fatta.nu
Frågor till ordförande, Elin Sundin ordforande@fatta.nu
Frågor om webben lisa.reinolf@fatta.nu

Aktivistgrupper
Föreläsning: forelasning@fatta.nu
Event & Produktion: event@fatta.nu
Fattapodden: fattapodden@fatta.nu
Merch: merch@fatta.nu
Tankesmedjan: tankesmedjan@fatta.nu
Sociala medier (Spamgang): spamgang@fatta.nu
Grafisk kommunikation: grafiska@fatta.nu
Webbgruppen: webb@fatta.nu

Läs mer om aktivistgrupperna här.

Projektet Fatta Samtycke
Läs mer här

Styrelse
För kontakt med styrelsen  info@fatta.nu
Läs mer om styrelsen här.

Presskontakt
Fatta med Cleo och Juck https://www.riksteatern.se/sekundar-meny/press/

Behöver du stöd och hjälp?
Om du har blivit utsatt för sexuella övergrepp uppmuntrar vi dig till att söka stöd och hjälp. Här finner du information om jourer och andra organisationer för alla oavsett kön.