Kontakt

Fatta på Twitter Fatta på Facebook Fatta på Instagram

 

Generella frågor info@fatta.nu
Frågor om medlemskap medlem@fatta.nu
Frågor till ordförande, Olivia Björklund Dahlgren ordforande@fatta.nu

Aktivistgrupper
Föreläsning: forelasning@fatta.nu
Event & Produktion: event@fatta.nu
Fattapodden: fattapodden@fatta.nu
Merch: merch@fatta.nu
Tankesmedjan: tankesmedjan@fatta.nu
Sociala medier (Spamgang): spamgang@fatta.nu
Grafisk kommunikation: grafiska@fatta.nu
Webbgruppen: webb@fatta.nu

Läs mer om aktivistgrupperna här.

Projektet Fatta Jobbet
Katarina Galic: katarina@fatta.nu 076-705 49 58
Mario Runesson: mario@fatta.nu 070-293 31 51

Projektet Fatta Samtycke
Projektet avslutades i december 2018. Se slutresultatet och läs mer på samtyckeskultur.nu

Styrelse
För kontakt med styrelsen  info@fatta.nu
Läs mer om styrelsen här.

Behöver du stöd och hjälp?
Om du har blivit utsatt för sexuella övergrepp uppmuntrar vi dig till att söka stöd och hjälp. Här finner du information om jourer och andra organisationer för alla oavsett kön.