Kontakt

FATTA!

Generella frågor: info@fatta.nu
Frågor om medlemskap: medlem@fatta.nu
Frågor till ordförande, Elin Sundin: ordforande@fatta.nu

– Aktivistgrupperna:
Föreläsning: forelasning@fatta.nu 
Event & Produktion: event@fatta.nu
Fattapodden: fattapodden@fatta.nu
Merch: merch@fatta.nu
Tankesmedjan: tankesmedjan@fatta.nu
Spamgang: spamgang@fatta.nu
Grafisk kommunikation: grafiska@fatta.nu

– FATTA! Samtycke: klicka här.

Postadress
FATTA / FATTA SAMTYCKE
Fleminggatan 15 A
112 26 Stockholm 

 

Styrelse

Fatta:s styrelse består under verksamhetsår 2017 av följande ledamöter:

Ordförande           –     Elin Sundin
Vice ordförande  –     Samuel Somo
Kassör                     –     Elin Vestberg
Ledamot                –     Elsa Levinson
Ledamot                –     Karl Olof Hallberg
Ledamot                –     Ulrika Sedell
Ledamot                –     Mimmi Sköldberg
Ledamot                –     Emma Moderato

Ledamot                –     Anders Wallner (entledigad augusti 2017 på egen begäran)
Ledamot                –     Ana-Sofia Valderas (entledigad augusti 2017 på egen begäran)
Ledamot                –     Alvaro Zagal (entledigad augusti 2017 på egen begäran)
Ledamot                –     Elena Timofeeva (entledigad augusti 2017 på egen begäran)

Adjungerad ledamot sept 2017 – Olivia Björklund Dahlgren
Adjungerad ledamot sept 2017 – Tony Halldin Hultkvist
Adjungerad ledamot sept 2017 – Solange Olame Bayibsa

För kontakt med styrelsen – info@fatta.nu